Zbigniew Masternak: Biegam i mózg się resetuje (wideo)

(14.08.2012)

Czy sport jest dla każdego? Oczywiście, że tak! Przekonuje o tym polski pisarz – być może najlepszy piłkarz wśród pisarzy – Zbigniew Masternak:

- Zachęcam ludzi różnych profesji, aby realizowali swoje niespełnione marzenia o grze w piłkę nożną czy o bieganiu, bo to pomaga w życiu. Sport półprofesjonalny czy amatorski to jest dla wszystkich ludzi. Jest on dobry dla zdrowia.

- Wróciłem do sportu w wieku około 30 lat i nagle zacząłem lepiej pisać, lepiej gospodarować swoim czasem. Okazało się, że od tamtej pory nie wyobrażam sobie życia bez biegania czy gry w piłkę nożną. Jak mam do napisania scenariusz czy książkę, to piszę, ale później robię sobie przerwę, wychodzę pobiegać czy pograć i mój mózg resetuje się do zera.

Pełny wywiad o sportowej pasji Zbigniewa Masternaka, założyciela Reprezentacji Polskich Pisarzy, w materiale wideo poniżej.

Kategorie: Ruszaj się z nami! Zdrowe życie

Tagi: , , , , ,

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu


Dodaj komentarz

Napisz co otym sądzisz

Opinie naszych klientów

Pewnie jesteś ciekawy, co mówią uczestnicy naszych wyjazdów. Sam zobacz :)

Dla naszej pięcioosobowej rodziny to wymarzony sposób na sylwestrowy wypad. Nie można się na nim nudzić. Przede wszystkim dzieciaki mają atrakcje – wędrówki w górach i narty. Po kilku latach takich Sylwestrów dzisiaj są jednymi z najlepszych narciarzy na stoku!

Olga i Marcin, Stoczek Łukowski


zobacz wszystkie