Zapraszamy do Wilkowyj

(10.06.2013)

16 czerwca Stoczkowskie Towarzystwo Sportowe Aves oraz Sportowo i Zdrowo zapraszają na rajd rowerowy śladami słynnego filmowego rancza Wilkowyje. Trasa wiedzie ze Stoczka Łukowskiego do Jeruzala, gdzie kręcona jest większość scen serialu.

Serial Ranczo zawładnął sercami Polaków, a wieś, w której jest kręcony, stała się prawdziwą atrakcją turystyczną i, głównie latem, przeżywa najazdy telemaniaków pragnących choć na chwilę poczuć klimat Wilkowyj.

JeruzalChcesz zobaczyć filmowe Wilkowyje, gdzie rozgrywa się akcja popularnego serialu? W rzeczywistości serial w większości jest kręcony w miejscowości Jeruzal w województwie mazowieckim w gminie Mrozy. To właśnie tu mieści się rynek, a na nim stoi słynny serialowy Obelisk, postawiony na potrzeby filmu. Jest tu plebania, w której urzęduje ksiądz oraz przystanek autobusowy – okno na świat fikcyjnych Wilkowyj.

Już 16 czerwca zabierz swoje dwa kółka i wybierz się na rajd rowerowy ze Stoczka Łukowskiego do Wilkowyj. A po zdrowym wysiłku, pod Sklepem Więcławskiej, przysiądź na słynnej ławeczce, na której amatorzy tanich trunków raczą się Mamrotem Podlaskim.

Wyjazd na rajd 16 czerwca spod Urzędu Miasta i Gminy w Stoczku Łukowskim o godz. 14, powrót ok. godz. 19. Trasa liczy ok. 45 km, w międzyczasie przewidziane są atrakcje, m.in. ognisko z kiełbaskami.

Więcej informacji:
biuro@sportowoizdrowo.pl
tel. 507 227 871 (Marcin Staniszewski)
Strona wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/466019510149141/

Wrześniowy rajd śladami miejsc pamięci narodowej do Woli Wodyńskiej:

Kategorie: Wydarzenia, zaproszenia

Tagi: , , , , ,

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu


Dodaj komentarz

Napisz co otym sądzisz

Opinie naszych klientów

Pewnie jesteś ciekawy, co mówią uczestnicy naszych wyjazdów. Sam zobacz :)

Dla naszej pięcioosobowej rodziny to wymarzony sposób na sylwestrowy wypad. Nie można się na nim nudzić. Przede wszystkim dzieciaki mają atrakcje – wędrówki w górach i narty. Po kilku latach takich Sylwestrów dzisiaj są jednymi z najlepszych narciarzy na stoku!

Olga i Marcin, Stoczek Łukowski


zobacz wszystkie