Upalny wypoczynek w Kołobrzegu

(19.07.2015)

Tygodniowy rodzinny turnus wakacyjny w Kołobrzegu udał się całkowicie. Dopisała pogoda i jak zwykle na wypoczynku pod marką Sportowo i Zdrowo nie zabrakło atrakcji turystycznych oraz rekreacyjnych.

Najmłodsi uczestnicy wyjazdu – ale oczywiście nie tylko oni – mieli doskonałą okazję, aby spróbować swoich sił w różnych sportach, przede wszystkim tenisie i siatkówce plażowej. Z bardziej powszechnej rekreacji można było skorzystać z roweru z naszej zaprzyjaźnionej wypożyczalni i pojechać na wycieczkę przepięknymi trasami nadmorskimi.

Ze względu na upalną – niekiedy tropikalną pogodę – większość czasu spędzialiśmy oczywiście na plaży. Samo plażowanie nie było jedyną atrakcją, bowiem można było jeszcze pograć w siatkówkę, albo na przykład skorzystać z atrakcji przygotowanych przez różne firmy. Tam oczywiście nie brakowało konkursów z nagrodami, więc kto miał ochotę, mógł się obłowić w gadżety. Oczywiście nie zabrakło też chłodzących kąpieli w Bałtyku.

DSC_0197

Kto zmęczył się tropikalnym słońcem na plaży mógł szukać cienia gdzieś w mieście, gdzie nie brakuje wielu atrakcji turystycznych. Najwięcej z nich jest na Starówce, która została odbudowana po całkowitym zniszczeniu wiosną 1945 roku w wyniku działań wojennych. Warto obejrzeć monumentalną bazylikę konkatedralną oraz kołobrzeski ratusz, przypominający wyglądem średniowieczny zamek.

Po tygodniowym pobycie w Kołobrzegu wszyscy wracali do domu zadowoleni i opaleni. – Podczas naszych wyjazdów letnich staramy się łączyć aspekt sportowi i rekreacyjny z turystyką – powiedział Zbigniew Olkowicz, instruktor sportu Sportowo i Zdrowo. – Z jednej strony oferujemy zajęcia sportowe, ale chcemy, aby nasi uczestnicy poznawali również walory turystyczne miejsc, w których organizujemy wypoczynek.

Kategorie: Nasze imprezy Wypoczynek na sportowo i zdrowo

Tagi: , ,

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu


Dodaj komentarz

Napisz co otym sądzisz

Opinie naszych klientów

Pewnie jesteś ciekawy, co mówią uczestnicy naszych wyjazdów. Sam zobacz :)

Dla naszej pięcioosobowej rodziny to wymarzony sposób na sylwestrowy wypad. Nie można się na nim nudzić. Przede wszystkim dzieciaki mają atrakcje – wędrówki w górach i narty. Po kilku latach takich Sylwestrów dzisiaj są jednymi z najlepszych narciarzy na stoku!

Olga i Marcin, Stoczek Łukowski


zobacz wszystkie