Streetquest Urban Run już 9 sierpnia w Polsce

(06.08.2013)

Po raz pierwszy w Polsce odbędzie się gra miejska Streetquest Urban Run. Event rozpocznie się 9 sierpnia w warszawskim klubie Iskra Pole Mokotowskie. Bezpłatne zapisy ruszyły 26 lipca.

W Streetquest Urban Run równocześnie może brać nieograniczona liczba uczestników z każdego zakątka świata, w czasie rzeczywistym. Impreza została podzielona na dwie półgodzinne rozgrywki: zbieranie gwiazdek oraz malowanie. W obu konkurencjach należy wykazać się sprytem, taktyką, szybkością i znajomością miasta. Dla uczestników przewidziane są nagrody o łącznej wartości ponad 3 tys. zł.

Konwencja eventu została oparta na bezpłatnej, polskiej aplikacji fitnessowej Streetquest Run a Game dostępnej na systemy iOS i Android. Przełamująca stereotyp typowej aplikacji do biegania, łączy trening z grą miejską, dzięki której użytkownik otrzymuje możliwość rywalizacji z przeciwnikami.

Użytkownicy telefonów z systemem Android mogą cieszyć się również wersją offlinową, gdzie dostępne questy pozwalają urozmaicić trening i zdobyć dodatkowe punkty. Ponadto aplikacja zapewnia zabawę, gdzie tematami są: inwazja potworów, zastawienie pułapek na innych graczy, czy pogoń za królikiem. Dostępne są również treningi, podczas których monitorowana jest szybkość i dystans.

Więcej informacji na: www.facebook.com/events/537868389596338/?notif_t=plan_edited

Kategorie: Wydarzenia, zaproszenia

Tagi:

1 osoba skomentowała


MarcysiaaS:

Kto chce zarobic w sieci parenascie dolarow dziennie??? Sposob jest prosty i dziala, wpiszcie sobie w gogle: jak kosić kasę na Adfly

Dodaj komentarz

Napisz co otym sądzisz

Opinie naszych klientów

Pewnie jesteś ciekawy, co mówią uczestnicy naszych wyjazdów. Sam zobacz :)

Dla naszej pięcioosobowej rodziny to wymarzony sposób na sylwestrowy wypad. Nie można się na nim nudzić. Przede wszystkim dzieciaki mają atrakcje – wędrówki w górach i narty. Po kilku latach takich Sylwestrów dzisiaj są jednymi z najlepszych narciarzy na stoku!

Olga i Marcin, Stoczek Łukowski


zobacz wszystkie