Poznajemy Zakopane

(11.11.2012)

No i zaczęło się! Do Zakopanego zjeżdżają uczestnicy kursu organizatora turystyki wiejskiej, którzy do piątku będą się szkolić oraz poznawać polską stolicę Tatr, a także okolicę.

Pogoda w górach na razie typowo jesienna, czyli bez mrozów, ale z wiatrem halnym. Na jutro prognozy zapowiadają deszcze, ale starzy górale twierdzą, że deszczu nie będzie. Wkrótce przekonamy się, kto ma rację :)

Narciarski Sylwester w Zakopanem – sprawdź!

Na razie pierwszy dzień upłynął na sprawach organizacyjnych, spacerze po Krupówkach i ogólnym zapoznawaniu się uczestników z całej Polski. To ostatnie wolne chwile, bo od jutra zabieramy się do poważnej roboty.

Na jutro zaplanowane są zajęcia teoretyczne i wycieczki turystyczne – w zależności od pogody. W piątek – na zakończenie wyjazdu – wszyscy uczestnicy będą bogatsi o wiedzę turystyczną oraz zdrowsi o kilkanaście kilometrów pieszych wędrówek po górach :)

Kategorie: Turystyka Wypoczynek na sportowo i zdrowo Zdrowe życie

Tagi: , , , ,

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu


Dodaj komentarz

Napisz co otym sądzisz

Opinie naszych klientów

Pewnie jesteś ciekawy, co mówią uczestnicy naszych wyjazdów. Sam zobacz :)

Dla naszej pięcioosobowej rodziny to wymarzony sposób na sylwestrowy wypad. Nie można się na nim nudzić. Przede wszystkim dzieciaki mają atrakcje – wędrówki w górach i narty. Po kilku latach takich Sylwestrów dzisiaj są jednymi z najlepszych narciarzy na stoku!

Olga i Marcin, Stoczek Łukowski


zobacz wszystkie