Jest nas trzech, w każdym z nas inna krew, ale jeden przyświeca nam cel: chcemy promować i zachęcać wszystkich do prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia. Dlaczego? Bo każdy z nas miał do czynienia w mniejszym czy większym stopniu ze sportem. I każdy z nas dobrze na tym wychodzi!

Stworzyliśmy markę Sportowo i Zdrowo, pod którą prowadzimy naszą działalność. Chcemy przede wszystkim zachęcać, aby w dzisiejszym cyfrowym świecie, pełnym wspaniałych możliwości, nie zapominać o ruchu. W tym miejscu możemy przypomnieć starą prawdę: ruch jest w stanie zastąpić każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu. Dzisiaj można nieco zmienić to powiedzenie: ruch jest w stanie zastąpić każdego doktora Google…

Naszą misją jest zachęcanie do aktywnego i zdrowego stylu życia na co dzień, nie tylko od święta. Chcemy, aby sport i rekreacja weszły w codzienny nawyk, a nie kończyły się w pierwszych dniach stycznia, kiedy najczęściej zapominamy o noworocznych postanowieniach: że chcemy schudnąć, że chcemy być aktywni fizycznie, że chcemy dobrze wyglądać, itp.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszych kanałów informacji:
strony internetowej
profilu na Facebooku
kanału na YouTube

Naszym celem jest bowiem także utrzymywanie Twojej codziennej motywacji, podpowiadanie, co można zrobić, aby żyć aktywnie, pokazywanie co robią inni, a także prowadzenie Akademii Umiejętności, dzięki której na pewno nauczysz się uprawniać różne sporty na zwykłym rekreacyjnym poziomie. A jeśli będziesz chciał wejść na wyższy poziom, również służymy radą.

Pod marką Sportowo i Zdrowo organizujemy również obozy sportowe, a także wyjazdy wypoczynkowe dla wszystkich – dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Wszystkie mają wspólną cechę – mamy na nich zorganizowane zajęcia rekreacyjno-sportowe. Prowadzimy również działalność turystyczną, gdzie staramy się pokazywać najciekawsze zakątki Polski i świata. Nasza misja to promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, ale z drugiej strony nie zapominamy, że „Świat jest jak książka – kto nie podróżuje, widzi tylko jedną stronę”.

Jeśli podzielasz naszą pasję i wizję, to po prostu zostań z nami!

Daniel Olkowicz, Zbigniew Olkowicz, Marcin Staniszewski

 

Marka Sportowo i Zdrowo należy do firmy Empire Sport Daniel Olkowicz. Usługi związane z turystyką są świadczone na podstawie wpisu do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego wydanego przez Marszałka Województwa Mazowieckiego.

 

Zaświadczenie o wpisie

wpis

Gwarancja ubezpieczeniowa

wpis

 

WARUNKI UMOWY UCZESTNICTWA W IMPREZIE TURYSTYCZNEJ

Opinie naszych klientów

Pewnie jesteś ciekawy, co mówią uczestnicy naszych wyjazdów. Sam zobacz :)

Dla naszej pięcioosobowej rodziny to wymarzony sposób na sylwestrowy wypad. Nie można się na nim nudzić. Przede wszystkim dzieciaki mają atrakcje – wędrówki w górach i narty. Po kilku latach takich Sylwestrów dzisiaj są jednymi z najlepszych narciarzy na stoku!

Olga i Marcin, Stoczek Łukowski


zobacz wszystkie