Narty po raz pierwszy

(28.12.2012)

Przyjazd o 7.30 rano do pensjonatu, krótka drzemka, śniadanie i wyjazd na stok – tak w skrócie minął pierwszy dzień narciarskiego Sylwestra na Sportowo i Zdrowo.

Mimo całonocnej podróży nikt nie zamierzał odpuszczać. Sygnał do sportowych aktywności dał kilka minut po przyjeździe Juliusz Ziółkowski, szefujący siedleckiemu klubowi biegaczy Yulo Run Team. Niektórzy jeszcze dobrze nie wnieśli swoich bagaży do pokojów, a Julek już wyruszył na biegowy trening.

Julek dba o biegową stronę wyjazdu – jeśli ktoś ma ochotę, może pobiegać, albo zapytać się o tajniki biegania amatorskiego i zawodowego. Fachowość zapewniona, bo przebiegnięte maratony to jedna z najlepszych praktyk. Dodatkowo Yulo Run Team zaprasza na obóz biegowy (10-17 marca) w Szklarskiej Porębie.

Wypakowujemy narty z autokaru na stoku

Po południe to już prawdziwe narciarskie szaleństwo. W tym roku imponująco wygląda nasza szkółka narciarska, z której korzysta aż 14 osób. Początki były trudne, ale jak to ze Sportowo i Zdrowo: w cztery dni nauczymy jeździć każdego, pod warunkiem, że ta osoba nie zrezygnuje.

Piątek na stoku w Witowie

Jeździmy tradycyjnie na stoku w Witowie. Warunki są nie najgorsze, zważywszy na ostatnią odwilż. Dookoła wprawdzie gołe pola, ale na samym stoku 90 cm warstwa śniegu. Oczywiście sztucznego, przez co jest wolniejszy. Ale nic to – na jutro górale zapowiadają opady śniegu, więc może i okolica przybierze prawdziwe zimowe szaty.

Kategorie: Nasze imprezy Turystyka Wypoczynek na sportowo i zdrowo Zima

Tagi: , , , , ,

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu


Dodaj komentarz

Napisz co otym sądzisz

Opinie naszych klientów

Pewnie jesteś ciekawy, co mówią uczestnicy naszych wyjazdów. Sam zobacz :)

Dla naszej pięcioosobowej rodziny to wymarzony sposób na sylwestrowy wypad. Nie można się na nim nudzić. Przede wszystkim dzieciaki mają atrakcje – wędrówki w górach i narty. Po kilku latach takich Sylwestrów dzisiaj są jednymi z najlepszych narciarzy na stoku!

Olga i Marcin, Stoczek Łukowski


zobacz wszystkie