Narty dla każdego w Zakopanem

(31.01.2013)

Po tygodniu narciarskich wrażeń zakończył się pierwszy zimowy turnus w 2013 roku pod marką Sportowo i Zdrowo. Blisko czterdzieści osób bawiło się i aktywnie spędzało czas w gościnnym pensjonacie Biały Ślad w Zakopanem.

Tym razem z naszych usług skorzystała młodzież – ze szkół podstawowych i gimnazjalnych – a także dorośli. Jak zwykle udało się znaleźć dla każdego coś miłego.

Szkółka narciarska Sportowo i Zdrowo na stoku w Kaniówce

Głównym punktem programu jest oczywiście narciarstwo. Pod okiem naszego instruktora pierwsze kroki stawiało kilkanaście osób i po tygodniu mogło z zadowoleniem powiedzieć, że narty to fajny sport.

Białe szaleństwo zaczęło się na niewielkim stoku Toko-Land w Białym Dunajcu. Zaawansowani narciarze mogli na nim przyzwyczaić się do wysiłku, a dla początkujących było to idealne miejsce do rozpoczęcia nauki.

Wraz z coraz lepszymi umiejętnościami, rosły też narciarskie stoki – Czarna Góra, Witów, Kaniówka. Najwięksi śmiałkowie zdecydowali się też na zjazd z Kasprowego Wierchu. Mimo słonecznej i ciepłej pogody w mieście, na szczycie Kasprowego naszych narciarzy powitał wiatr, śnieg i przenikliwe zimno. Cóż, taki jest właśnie urok gór.

Jedną z większych atrakcji pozanarciarskich były Termy Podhalańskie, które szczególnie podobały się najmłodszym uczestnikom. Co może być bowiem ciekawszego niż zanurzyć się w basenie na zewnątrz przy kilkustopniowym mrozie?

Tydzień w Zakopanem minął szybko, ale większość uczestników ma zamiar wrócić tu za rok.

Kategorie: Nasze imprezy Wypoczynek na sportowo i zdrowo Zima

Tagi: , , ,

5 osób skomentowało


Leszek:

Byłem jednym z uczestników tego pobytu i chciałbym podziękować panu Zbyszkowi za cierpliwość i profesjonalne indywidualne podejście:) po dwóch godzinach miałem narty w rękach i powiedziałem że odpuszczam ale pan Zbyszek powiedział że nie ma mowy i skutecznie zarażał bakcylem nart. Z każdym dniem chęć jazdy była większa i zjazd sprawiał wiele przyjemności, a ostatniego dnia żal że trzeba już kończyć i deklaracja że za rok pojawię się na 100%. A termy w Szaflarach podobały się nam równie a może nawet bardziej niż najmłodszej grupie:)
Z gorącymi pozdrowieniami LK

Tangela:

I was looking everhwyere and this popped up like nothing!

http://www./:

That’s a posting full of insight!

iranvij.ir:

ni mesti tak nak rumah berkecah..ok what buat mcm ni..alah bertunang jer pun…. tak payahlah nak lebih2 pun… kahwin esok kalau nak buat kaw2 pun buatlah..ni setengah tu, betunang bagai nak rak alih2 alahai…

kredit mobil niaga:

Andrew Montgomery – Keith – what an amazing project! Very few people finish something like this, but you’ve done it. Great photography, and a great reminder to live life rather than watching it.

Dodaj komentarz

Napisz co otym sądzisz

Opinie naszych klientów

Pewnie jesteś ciekawy, co mówią uczestnicy naszych wyjazdów. Sam zobacz :)

Dla naszej pięcioosobowej rodziny to wymarzony sposób na sylwestrowy wypad. Nie można się na nim nudzić. Przede wszystkim dzieciaki mają atrakcje – wędrówki w górach i narty. Po kilku latach takich Sylwestrów dzisiaj są jednymi z najlepszych narciarzy na stoku!

Olga i Marcin, Stoczek Łukowski


zobacz wszystkie