Na szlaku Doliny Kościeliskiej (wideo+foto)

(11.08.2012)

Jesteśmy na szlaku w Dolinie Kościeliskiej :) To jedno z najpopularniejszych miejsc w Tatrach do pieszych wędrówek. Naszą półdniową wycieczkę kończymy w schronisku Ornak, ale nie zapominamy też zwiedzić Smreczyńskiego Stawu.

Wielu turystów wędrujących Doliną Kościeliską nazywa go mały Morskim Okiem. Wiedzie do niego czarny szlak, a sam staw ma głębokość do 5,3 m. Otoczony lasem, ponad którym wystają wierzchołki tatrzańskich szczytów, sprawia bajkowe wrażenie.

Hala Ornak to miejscem wypadowym do dalszych wędrówek. Liczne odgałęzienia Doliny Kościeliskiej prowadzą m.in. do Doliny Miętusiej i dalej na Miętusi Przysłop (1189 m), Doliny Tomanowej, wiodącej na piękną Tomanową Przełęcz (1685 m) dalej na Ciemniak (Czerwone Wierchy) oraz do Doliny Pyszniańskiej.

A TUTAJ możesz zobaczyć nasz wieczór artystyczny w Białym Dunajcu :)


[Gallery not found]

Kategorie: Nasze imprezy Turystyka Wypoczynek na sportowo i zdrowo

Tagi: , , , , , , ,

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu


Dodaj komentarz

Napisz co otym sądzisz

Opinie naszych klientów

Pewnie jesteś ciekawy, co mówią uczestnicy naszych wyjazdów. Sam zobacz :)

Dla naszej pięcioosobowej rodziny to wymarzony sposób na sylwestrowy wypad. Nie można się na nim nudzić. Przede wszystkim dzieciaki mają atrakcje – wędrówki w górach i narty. Po kilku latach takich Sylwestrów dzisiaj są jednymi z najlepszych narciarzy na stoku!

Olga i Marcin, Stoczek Łukowski


zobacz wszystkie