Marcin Kozłowski – spełnione marzenie w Bayernie Monachium

(01.12.2014)

Marcin Kozłowski, 20-letni piłkarz Orląt Łuków, to doskonały przykład, jak można spełniać swoje marzenia. Zawodnik miał okazję zagrać w Monachium w meczu z gwiazdami Bayernu.

Co roku w ramach Paulaner Cup monachijski klub organizuje mecz, w którym przeciwnikiem Bayernu jest drużyna wybrana z piłkarzy z całego świata. Marcin Kozłowski odpowiedział na ogłoszenie klubu i został jednym z 24 szczęśliwców spośród 30 tysięcy chętnych.

- Wypełniłem na formularz, poparłem swoim filmem z umiejętnościami, do tego przesłałem kilka zdjęć i dostałem zaproszenie na testy do Monachium – opowiada Marcin Kozłowski.

- Na początku nie myślałem o tym za wiele, bo wiedziałem, że chętnych jest bardzo dużo, a miejsc niewiele i nie myślałem nawet poważnie o tym. Później dostałem wiadomość o zaproszeniu na casting do ośrodka treningowego Bayernu no i moje marzenia urosły dużo bardziej. Dotarło do mnie, że mam szansę zagrać z tym klubem. W końcu dostałem maila, przeczytałam go około godz.23:30 i natychmiast obudziłem wszystkich w domu.

- Pierwszy raz tata zaprowadził mnie na trening do Łukowa do klubu Orlęta w wieku 12 lat. Od dziecka uwielbiałem grać w piłkę, moi starsi bracia grali w okolicznych klubach, w końcu przyszła pora i na mnie.

Marcin Kozłowski

- Po kilku latach spędzonych w trampkarzach Orląt przeprowadziłem się do Warszawy na 2,5 roku do szkoły sportowej, a także do Polonii Warszawa, tam spędziłem 2,5 roku, po czym wróciłem do Łukowa do czwartej ligi.

- Moją ulubioną drużyną jest Bayern Monachium, od dziecka oglądam ich mecze, gdy jeszcze grali Giovane Elber bądź Oliver Kahn. Teraz również Bayern ma wspaniałą drużynę, jedną z najlepszych w Europie. Oprócz nich bardzo lubię też Chelsea Londyn.

- Jak każdy polski zawodnik chciałbym zagrać w Ekstraklasie, myślę, że jest to taki poziom, na którym każdy chciałby trenujący zawodnik młody pozostać tam na dłużej.

Czytaj też:
Paulaner Cup 2014

Kategorie: Piłka nożna

Tagi: , ,

1 osoba skomentowała


MarcysiaaU:

Kto chce zarobic w sieci parenascie $$ dziennie??? Sposob jest prosty i dziala, wpiszcie sobie w google: room23a adfly

Dodaj komentarz

Napisz co otym sądzisz

Opinie naszych klientów

Pewnie jesteś ciekawy, co mówią uczestnicy naszych wyjazdów. Sam zobacz :)

Dla naszej pięcioosobowej rodziny to wymarzony sposób na sylwestrowy wypad. Nie można się na nim nudzić. Przede wszystkim dzieciaki mają atrakcje – wędrówki w górach i narty. Po kilku latach takich Sylwestrów dzisiaj są jednymi z najlepszych narciarzy na stoku!

Olga i Marcin, Stoczek Łukowski


zobacz wszystkie