Łukowski obóz w Krasnobrodzie

(27.08.2013)

Na zakończenie letniego sezonu 2013 zorganizowaliśmy obóz sportowy dla młodych piłkarzy z UKS Jedynka w Łukowie. W malowniczym Krasnobrodzie na Roztoczu młodzi piłkarze mieli doskonałe warunki do treningów.

Obóz został zorganizowany w kompleksie szkół przy ulicy Lelewela. Młodzi sportowcy mieli do dyspozycje piłkarskie boisko Orlik, a także między innymi dwie sale gimnastyczne.

Piłkarski obóz z atrakcjami

Treningi piłkarskie były głównych punktem zajęć młodych zawodników z Łukowa, ale nie zabrakło również innych akcentów sportowo-rekreacyjnych, a także turystycznych. Zawodnicy mieli doskonałą możliwość ćwiczenia kondycji podczas biegania po okolicznych lasach i wzgórzach. Udało się nawet rozegrać sparing z miejscową drużyną.

Jednocześnie prowadzone było współzawodnictwo na najwszechstronniejszego uczestnika obozu. Codzienne konkursy wzbudzały wiele emocji i zdrową rywalizację.

UKS Jedynka Łuków

Młodzi piłkarze UKS Jedynka Łuków odpoczywają po treningu

Przy okazji pobytu w Krasnobrodzie uczestnikom udało się zobaczyć najważniejsze atrakcje turystyczne miasta – kaplicę na wodzie, kaplicę Św. Rocha, czy też zalew, który zapewnia doskonałe możliwości do kąpieli i wypoczynku.

W kompleksie szkół znajduje się również specjalnie przygotowane miejsce na ognisko i uczestnicy nie omieszkali z niego skorzystać. W niedzielę zamiast typowej kolacji serwowane były upieczone przez siebie kiełbaski.

Doskonałe miejsce na obozy

- Krasnobród to nowa baza na nasze obozy sportowe – powiedział Zbigniew Olkowicz, instruktor sportu w Sportowo i Zdrowo. – Miejsce sprawdziło się doskonale. Jest położone nieco na uboczu miasta, tuż przy lesie, no i przede wszystkim ma doskonałą infrastrukturę sportową. Samo Roztocze to również bardzo malowniczy zakątek Polski. W takich warunkach wypoczynek, treningi, czy spędzanie czasu w aktywny fizycznie sposób to prawdziwa przyjemność.

Kategorie: Nasze imprezy Obozy sportowe Piłka nożna

Tagi: , , ,

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu


Dodaj komentarz

Napisz co otym sądzisz

Opinie naszych klientów

Pewnie jesteś ciekawy, co mówią uczestnicy naszych wyjazdów. Sam zobacz :)

Dla naszej pięcioosobowej rodziny to wymarzony sposób na sylwestrowy wypad. Nie można się na nim nudzić. Przede wszystkim dzieciaki mają atrakcje – wędrówki w górach i narty. Po kilku latach takich Sylwestrów dzisiaj są jednymi z najlepszych narciarzy na stoku!

Olga i Marcin, Stoczek Łukowski


zobacz wszystkie