5.  STS Aves Stoczek  6  1  3  18

V kolejka 18 stycznia 2015

1. Pilawa- GKS Armaty                                                     0:3

2. STS Aves- SeT Górzno                                                0:3

Półmetek LIgi Sportowo i Zdrowo za nami. Klasyfikacja od pierwszej kolejki nie uległa zmianie, stawce przewodzi niepokonany ULKS Unin. Dość powiedzieć, że zawodnicy Mirosława Mentraka oddali tylko jednego seta rywalom. Na drugim placu SET Górzno które również ma dobrą passę i przegrał tylko jeden mecz na parkiecie rywala w Uninie. Wydaje się, że pomiędzy tymi drużynami rozstrzygnie się sprawa pierwszego miejsca.

GKS Armaty pokonał dwie ostatnie drużyny, i ma szanse włączyć się jeszcze do rywalizacji o drugie miejsce wzięcie udziału w finałach rozgrywek. Dwa ostatnie miejsca przypadły Pilawie i Avesowi Stoczek Łukowski. Te drużyny z pewnością będą się bić o to aby nie zostać na ostatnim miejscu. 25 stycznia kolejna kolejka i kolejne emocje.

1. ULKS Unin -STS Aves Stoczek Łukowski                        2:3

2. GKS Armaty-  Set Górzno                                                     Niedziela godz 14.00  Hala Prawdzie sędziuje Pilawa

termin wolny Pilawa

VII 15 lutego

1. Pilawa – Górzno                                                       3:0

2. Unin- GKS Armaty                                                 3:0

STS Aves wolny termin

IX Kolejka 21 lutego

1.  GKS Armaty  - Pilawa                                                   Niedziela godz 13.00  Hala w Prawdzie sedziuje Unin

2. SeT Górzno – STS Aves                                               Niedziela godz 14.00  Hala w Górznie

termin wolny Unin

X kolejka  1 marca

1. Set Górzno- ULKS Unin                                               Niedziela godz 11.00 Hala w Górznie sędziuje

2. STS Aves Stoczek Łuk.  - Pilawa                           Niedziela 21.12. godz 15.00 sędziuje  SET Górzno

termin wolny GKS Armaty

IV kolejka

SET Górzno- MOSiR Pilawa   3:0

GKS Armaty – ULKS Unin   3:0

III kolejka 14 grudnia 2014

Tylko jednego seta w pierwszej rundzie rozgrywek straciła drużyna Trenera Mentraka z Unina. Te wyniki stawiają drużynę ULKS w gronie murowanego faworyta do finału rozgrywek Ligi Sportowo i Zdrowo. W najbliższy wekend odbedzzie się piąta, kończąca  pierwszą rundę rozgrywek kolejka. Set Górzno pojedzie do Stoczka, a GKS Armaty zmierzy się w Pilawie z tamtejszym MOSiR. O ile mecz w toczku nie będzie przełomowy jeśli chodzi o sytuację w tabeli, to pojedynek w Pilawie zadecyduje kto awansuje na trzecią pozycję.

V kolejka zetaw par:

1.Unin- Górzno                                                               3:1 (25:16; 25:22; 22:25; 25:19)

2. Pilawa- STS Aves Stoczek Łuk.                         3:1 (25:23; 16:25; 25:8; 25:23)

Trzecia kolejka rozegrana zostanie na raty, nie mniej jednak do bardzo ciekawego i wyrównanego pojedynku doszło w Uninie, gdzie samodzielny lider ligi podejmował drużynę SET Górzno. Spotkanie stało na wysokim poziomie, a wynik do końca był trudny do przewidzenia. Pomimo, że to jest początek ligi druzyny z Górzna i Unina prezentują najrówniejszą formę, i póki co w nich należy upatrywać faworytów rozgrywek.

Kibice z Górzna  są wartością samą w sobie, i to oni najgoręcej dopingują swoich faworytów ;)

Dzięki uprzejmości SET Górzno, więcej zdjęć znajdziemy TU

Kolejna kolejka i kolejne emocje! Po dwóch seriach rozgrywek samodzielnym liderem został ULKS Unin, który w dwóch meczach jeszcze nie stracił seta, a zwycięstwa przyszły mu bardzo łatwo. Czy to zwiastuje dominację ULKS w lidze? Tego jeszcze nie wiadomo, bo juz w najbliższej kolejce zmierzy się z druzyną SET Górzno. Derby gminy zapowiadają się zatem bardzo ciekawie, a rywalizacja będzie emocjonująca.

Na niedzielę zapowiada się mecz rundy, my mamy nadzieję, że emocji sportowych nie zabraknie!

Siatkarze ULKS Unin mają powody do radości, dwa mecze dwa pewne zwycięstwa! A już w niedzielę czeka ich kolejne wyzwanie, zmierzą się bowiem z SET Górzno.

STS Aves Stoczek Łukowski- ULKS Unin 0:3  (-12; -11; – 16)

STS Aves: Staniszewski, Kołodziej, Kaczor, Rosa, Guzek, Sałasiński, Niebrzegowski, Wysocki, Czub

ULKS Unin: Szulc  Łukasz, Kwiatkowski, Szczegot, Michalczyk, Latuszek, Wielgosz, Zrandolski, Kaliński, Parzyszek, Kobziński, Szulc Kacper, Chrusciel

Protokół do pobrania

II kolejka 7 grudnia 2014

1.STS Aves Stoczek Łukowski- Unin       0:3                  Niedziela godz 14.00  Hala w Stoczku Łukowskim sędziuje GKS

2. SeT Górzno- GKS Armaty                      3:0                 Niedziela godz 16.00  Hala w Górznie  sędziuje Pilawa

I kolejka 30 listopada 2014

1. GKS Armaty- STS Aves Stoczek Łukowski 3:0

2. Unin- Pilawa 3:0

Pierwsza kolejka za nami! W meczach inaugurujących dwa przekonujące zwycięstwa odnisły drużyny z Unina i ze Starej Prawdy. Obydwa skończyły się wynikiem 3:0. Czy to zwiastuje dominację tych dwóch drużyn? Tego jeszcze nie wiadomo bo dopiero jesteśmy na starcie!

Już w najbliższą niedzielę kolejna porcja emocji, do rozgrywek przystąpi zespół z Górzna.

ULKS Unin- MOSIR Pilawa  3:0 (25:16; 25:16; 25:9)

ULKS Unin: Kowalczyk Dawid, Kwiatkowski Daniel, Szulc Łukasz. Rodak Jakub, Michalczyk Michał, Wielgosz Mikołaj, Parzyszek Paweł, Kaliski Karol, Latuszek Marcin, Szczegot Daniel, Szulc Kacper

MOSIR Pilawa: Zawadka Kamil, Zawadka Artur, Rogowski Dariusz, Siwiec Maciej, Duszczy Paweł, Baraniowski Damian, Daniel Kasprzak

STS Aves Stoczek Łukowski- GKS Armaty Prawda Stara 0:3 ( -20; -21; -19)

STS Aves: Marcin Staniszewski, Artur Kaczor, Patryk Bojanek, Andrzej Kłodziej, Daniel Olkowicz, Igor Niebrzegowski, Patryk Rosa, Karol Guzek

GKS: Karol Jakubuk, Michał Sitek, Kamil Sitek, Tomasz Bytniewski, Andrzej Pawłowski, Mateusz Kosiorek, Damian Serzysko, Kamil Szczepanik

1.STS Aves Stoczek Łukowski- Unin                        Niedziela godz 14.00  Hala w Stoczku Łukowskim sędziuje GKS

2. SeT Górzno- GKS Armaty                                       Niedziela godz 16.00  Hala w Górznie  sędziuje Pilawa

1.Unin- Górzno                                                               Niedziela godz 11.00 Hala w Uninie sędziuje Jakubik, Bytniewski (GKS)

2. Pilawa- STS Aves Stoczek Łuk.                         Niedziela 21.12. godz 15.00 sędziuje  SET Górzno (zmiana!)

IV kolejka 4 stycznia 2015

1. Górzno- Pilawa                                                        Niedziela godz 16.00  Hala w Górznie

2. GKS Armaty- Unin                                                 Niedziela godz 15.oo Hala w Starej Prawdzie  Sędziuje STS

1. Pilawa- GKS Armaty                                                     Niedziela godz 13.00  Hala w Pilawie

2. STS Aves- SeT Górzno                                                Niedziela godz 17.00  Hala w Stoczku Łukowskim

Runda rewanżowa będzie ustalona po rozegraniu pierwszej części sezonu.

Podane godziny są początkiem rozpocżęcia meczu!