Kończymy nad Morskim Okiem

(15.11.2012)

Po pięciu wspaniałych dniach nasz kurs organizatora turystyki wiejskiej w Zakopanem dobiegł końca. Jutro uczestnicy rozjadą się już do domów. Jak zwykle pożegnania są smutne, ale my się nie martwimy – w Tatry wracamy już za półtora miesiąca na narciarskiego Sylwestra!

Czwartek minął nam na pokonywaniu 9-kilometrowej trasy nad Morskie Oko. Część zdecydowała się przebyć ją bryczką, ale większość grupy dzielnie maszerowała pieszo. Droga zajęła około dwóch godzin. Na miejscu chwilę odpoczęliśmy i wróciliśmy na dół – tym razem w półtorej godziny. Popołudnie i wieczór spędziliśmy w hotelu i na pożegnalnej kolacji na Krupówkach.

Wyjazd trzeba zaliczyć do zdecydowanie udanych – były sportowo i zdrowo, bowiem górskie wycieczki oprócz wspaniałych widoków dają możliwość aktywnego spędzania czasu. Nic, to że bolą mięśnie, nie zawsze przyzwyczajone do takiego wysiłku. Grunt, że pooddychaliśmy świeżym powietrzem i zaliczyliśmy wiele kilometrów na nogach.

No i może być to doskonała zaprawa przed narciarskimi szaleństwami podczas Sylwestra w Zakopanem!

Czytaj też:
Poznajemy Zakopane
Jesień w Dolinie Kościeliskiej
Błotna Gubałówka
Kobieta na Kasprowym

Kategorie: Turystyka Wypoczynek na sportowo i zdrowo Zdrowe życie

Tagi: , ,

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu


Dodaj komentarz

Napisz co otym sądzisz

Opinie naszych klientów

Pewnie jesteś ciekawy, co mówią uczestnicy naszych wyjazdów. Sam zobacz :)

Dla naszej pięcioosobowej rodziny to wymarzony sposób na sylwestrowy wypad. Nie można się na nim nudzić. Przede wszystkim dzieciaki mają atrakcje – wędrówki w górach i narty. Po kilku latach takich Sylwestrów dzisiaj są jednymi z najlepszych narciarzy na stoku!

Olga i Marcin, Stoczek Łukowski


zobacz wszystkie