Irlandczycy podróżnicy

(17.06.2012)

Kto zgadnie, jaki był najbardziej oklaskiwany moment meczu Niemcy – Dania, który oglądałam w niedzielę w Fan campie Carlsberga przy poznańskiej Arenie? Nie, nie wtedy kiedy padła bramka. Tylko kiedy po golu realizator dał zbliżenie na kibickę niemieckiej drużyny. Kadr leciał w zwolnionym tempie: blond piękność podskakuje do góry z radości, falują jej rozwiane włosy (i nie tylko…:)). Achhhhhhhhhh – wyrwało się niejednemu polskiemu i irlandzkiemu kibicowi.

Bo w poznańskim fan campie mieszkają głównie Irlandczycy, łatwo ich rozpoznać, bo prawie wszyscy chodzą w zielonych koszulkach. – Jest jeszcze kilku Włochów – oni lubią wygodę, a Irlandczycy to podróżnicy – mówi mi jeden z wolontariuszy. – Bardzo czyści, przez pierwsze dwa dni w ogóle nie trzeba było po nich sprzątać na polu namiotowym. To najlepsi kibice jakich widziałem! – dodaje jeszcze.

Coś w tym jest. Kiedy w piątek oglądałam mecz Irlandia – Hiszpania, w końcówce dziwiłam się mocno, że ich drużyna przegrywa już 0:4, a ci nadal gorąco ich dopingują. No i z czego głupi się tak cieszą?

Zagadka numer dwa: kto zgadnie, co najlepiej sprzedawało się na stoisku z gadżetami z logo Euro 2012? Ręczniki i koce… Nie dlatego, że takie ładne, tylko dlatego, że było bardzo wielu zapominalskich i kiepska pogoda.

Kategorie: Kibicujemy najlepszym

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu


Dodaj komentarz

Napisz co otym sądzisz

Opinie naszych klientów

Pewnie jesteś ciekawy, co mówią uczestnicy naszych wyjazdów. Sam zobacz :)

Dla naszej pięcioosobowej rodziny to wymarzony sposób na sylwestrowy wypad. Nie można się na nim nudzić. Przede wszystkim dzieciaki mają atrakcje – wędrówki w górach i narty. Po kilku latach takich Sylwestrów dzisiaj są jednymi z najlepszych narciarzy na stoku!

Olga i Marcin, Stoczek Łukowski


zobacz wszystkie