Dookoła Europy 2012 (6): Wenecja na zakończenie

(30.08.2012)

Czwartek to już ostatni dzień naszej podróży dookoła Europy. Kończymy ją w Wenecji, mieście na wodzie. Oprócz typowego zwiedzania znajdujemy czas, aby znowu pójść na plażę i popływać w Adriatyku. Jedziemy na wyspę Lido, na której znajdują się jedne z najładniejszych plaż Wenecji.

Po mieście poruszamy się komunikacją miejską – czyli niewielkimi stateczkami pływającymi po kanałach. Ale żeby nie było nam za wygodnie, również spacerujemy po tym niezwykłym mieście. Ruch w każdej postaci to przecież jedna z głównych zasad Sportowo i Zdrowo.

W nocy wsiadamy w pociąg i wracamy do Polski. To był niezwykły tydzień, w którym dzięki turystyce pociągowej z biletem InterRail zwiedziliśmy sześć krajów europejskich.

Sportowo i Zdrowo organizuje wyjazdy turystyczno-rekreacyjne w Polsce. Aby być na bieżąco z naszymi propozycjami, możesz regularnie śledzić www.sportowoizdrowo.pl, nasz profil na Facebooku lub zapisać się na newsletter – po prawej stronie :)

Czytaj też:
Dookoła Europy, cz. 1
Dookoła Europy, cz. 2
Dookoła Europy, cz. 3
Dookoła Europy, cz. 4
Dookoła Europy, cz. 5

[Gallery not found]Kategorie: Dookoła Europy Turystyka

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu


Dodaj komentarz

Napisz co otym sądzisz

Opinie naszych klientów

Pewnie jesteś ciekawy, co mówią uczestnicy naszych wyjazdów. Sam zobacz :)

Dla naszej pięcioosobowej rodziny to wymarzony sposób na sylwestrowy wypad. Nie można się na nim nudzić. Przede wszystkim dzieciaki mają atrakcje – wędrówki w górach i narty. Po kilku latach takich Sylwestrów dzisiaj są jednymi z najlepszych narciarzy na stoku!

Olga i Marcin, Stoczek Łukowski


zobacz wszystkie