Dookoła Europy 2012 (5): W Cannes i Monte Carlo

(29.08.2012)

Dzisiaj zakończyliśmy naszą francuską część podróży dookoła Europy. Co tu dużo mówić – pokręciliśmy się po wielkim świecie. Najpierw Cannes, gdzie odbywa się słynny festiwal filmowy, a później Monte Carlo, znane z tylko imprez, jachtów i kasyn, że nie będziemy wszystkiego wymieniać.

Cannes to jedno z najpiękniejszych miejsc na Lazurowym Wybrzeżu, ze wspaniałymi piaszczystymi plażami. Nie mogliśmy odmówić sobie kąpieli, skoro temperatura wody wynosi 26 stopni, a temperatura powietrza 27 stopni.

Było też sportowo, bo trafiliśmy na ostatnie przygotowania do losowania piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy, które w piątek odbędzie się w Grimaldi Forum. Aha – na Promenadzie Mistrzów znaleźliśmy też odciśnięte ślady stóp Zbigniewa Bońka. To wielki zaszczyt, znaleźć się obok takich piłkarzy jak Michel Platini, Ryan Giggs, Ronaldo czy Ronaldinho. Takiego wyróżnienia można dostąpić między innymi za całokształt kariery.

Zresztą – niech o wszystkim opowiedzą zdjęcia :)

Czytaj też:
Dookoła Europy, cz. 1
Dookoła Europy, cz. 2
Dookoła Europy, cz. 3
Dookoła Europy, cz. 4

Cannes

[Gallery not found]

 

Monte Carlo

[Gallery not found]Kategorie: Dookoła Europy Turystyka

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu


Dodaj komentarz

Napisz co otym sądzisz

Opinie naszych klientów

Pewnie jesteś ciekawy, co mówią uczestnicy naszych wyjazdów. Sam zobacz :)

Dla naszej pięcioosobowej rodziny to wymarzony sposób na sylwestrowy wypad. Nie można się na nim nudzić. Przede wszystkim dzieciaki mają atrakcje – wędrówki w górach i narty. Po kilku latach takich Sylwestrów dzisiaj są jednymi z najlepszych narciarzy na stoku!

Olga i Marcin, Stoczek Łukowski


zobacz wszystkie