Zakończenie ligi halowej 2012 w Stoczku Łukowskim

(15.12.2012)

W Stoczku Łukowskim zakończyła się dziewiąta edycja Stoczkowskiej Halowej Ligi Piłkarskich Piątek. Sportowo i Zdrowo było jednym z partnerów tej coraz popularniejszej imprezy.

Przez półtora miesiąca o zwycięstwo w lidze rywalizowało 13 drużyn. Ostatecznie najlepszy okazał się zespół Elmar z Garwolina – debiutant w rozgrywkach.

- Zawodnicy potrafią i chcą grać – podsumował ligę burmistrz Stoczka Łukowskiego Ireneusz Szczepanik. – Uważam, że to wspaniała forma spędzenia czasu, podniesienia umijętności i poprawienia kondycji. Halówka wpisała się już w zimowy sportowy krajobraz Stoczka. Chciałbym, żeby kolejne edycje były jeszcze lepsze, gromadziły więcej uczestników i powodowały większe zainteresowanie.

Na starcie stoczkowskiej ligi staje coraz więcej drużyn z poza miasta, gminy, a nawet powiatu. – Poza naszą ligą w powiecie jest tylko halówka w Łukowie, więc Stoczek się wyróżnia – powiedział Łukasz Szczepańczyk, prezes miejscowego klubu Dwernicki, jednego z organizatora rozgrywek. – W tym roku mieliśmy drużyny z województwa mazowieckiego. Można powiedzieć, że przez dwa miesiące Stoczek jest zimową stolicą halowej piłki w regionie.

- Ligę pozytywnie oceniają widzowie i zawodnicy – dodał Ireneusz Szczepanik. – Chcę, żeby grały nowe drużyny z zewnątrz, bo to podnosi konkurencję. Przyjezdni zawsze coś wnoszą.

- Organizacyjnie zawieszamy sobie poprzeczkę wysoko – powiedział Łukasz Szczepańczyk. – Co roku mamy odpowiednie nagrody, mecze są dopięte organizacyjnie. Liga to ważny element promocyjny miasta i Dwernickiwego, rozpoznawany na zewnątrz.

Kategorie: Piłka nożna Ruszaj się z nami!

Tagi: , , , , , , ,

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu


Dodaj komentarz

Napisz co otym sądzisz

Opinie naszych klientów

Pewnie jesteś ciekawy, co mówią uczestnicy naszych wyjazdów. Sam zobacz :)

Dla naszej pięcioosobowej rodziny to wymarzony sposób na sylwestrowy wypad. Nie można się na nim nudzić. Przede wszystkim dzieciaki mają atrakcje – wędrówki w górach i narty. Po kilku latach takich Sylwestrów dzisiaj są jednymi z najlepszych narciarzy na stoku!

Olga i Marcin, Stoczek Łukowski


zobacz wszystkie