Ferie na nartach Piłka jest piękna


Piłka błotna (wideo)

(12.07.2012)

Piłka błotna to szybko rozwijająca się w Polsce dyscyplina sportu, choć bardzo popularna w Anglii i między innymi Skandynawii. To także doskonały sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu. Boisko można przygotować właściwie wszędzie niewielkim nakładem sił, a przepisy gry są bardzo proste. Piłkę błotną przedstawiają nam prezes BKS Roztocze Krasnobród Tomasz Pakuła i zawodnik tego klubu Zbigniew Masternak. Ta drużyna jest mistrzem Polski 2012.

- Piłka nożna to przede wszystkim sport dla każdego. Wystarczą chęci i drużyna może powstać. Jeżeli mamy chęci, to przygotowujemy boisko, nawadniamy je i… gramy. Czekamy na wszystkie chętne drużyny, które chciałyby zagrać w mistrzostwach Polski czy w Pucharze Polski – mówi Tomasz Pakuła.

- Nie muszę już biegać po całym stumetrowym boisku, a ponieważ nie ma spalonych, mogę stać pod bramką i czekać na piłkę. Ten sport jest też bardzo widowiskowy – padają piękne bramki, jest dużo walki i emocji – dodaje Zbigniew Masternak, na co dzień autor książek i scenariuszy.

Więcej o piłce błotnej w materiale wideo poniżej.

Kategorie: Piłka błotna Ruszaj się z nami!

Tagi: , , , , ,

2 osoby skomentowały


KassiaI:

Kto chce zarobic w necie kilkadziesiat $$$$ dziennie??? Sposob jest prosty i dziala, poszukajcie sobie w google: room23a adfly

Daisy:

It’s a relief to find soomene who can explain things so well

Dodaj komentarz

Napisz co otym sądzisz

Opinie naszych klientów

Pewnie jesteś ciekawy, co mówią uczestnicy naszych wyjazdów. Sam zobacz :)

Dla naszej pięcioosobowej rodziny to wymarzony sposób na sylwestrowy wypad. Nie można się na nim nudzić. Przede wszystkim dzieciaki mają atrakcje – wędrówki w górach i narty. Po kilku latach takich Sylwestrów dzisiaj są jednymi z najlepszych narciarzy na stoku!

Olga i Marcin, Stoczek Łukowski


zobacz wszystkie